Prefabrik Yemekhane Fiyatları ve Modelleri

İçindekiler

PREFABRİK YEMEKHANE FİYATLARI VE MODELLERİ

Hızlı ve uygun fiyatlı olması sebebiyle öne çıkan prefabrik yapıların en çok tercih edilen türlerinden olan yemekhaneler, okullarda, yurtlarda, askeriyede, şantiyelerde, fabrikalarda vb. birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Şantiyelerde yer değiştirebilme özelliği olduğu için oldukça tercih edilen prefabrik yemekhaneler aynı zamanda oldukça dayanıklı olup, 4 mevsim kullanıma da açık yapılardır. Ses ve ısı izolasyonu yapılmış bu yapılar rahatlıkla kullanıma birkaç günde hazır hale gelmektedir.

Prefabrik yemekhane modelleri

Bütün prefabrik yapılarda olduğu gibi yemekhane modellerinde de istenilen boyutlarda ve özelliklerde işlevine uygun tasarımlar sağlanıp sizin istekleriniz üzerinden üretim yapılmaktadır. Bu planlamalar yapılırken masa boyutlarından kullanıcı ve orada çalışacak insanların sayısına kadar hesaplanıp ona uygun hizmet edecek şekilde tasarımlar yapılmaktadır. Doğa dostu olan bu yapılar oluşturulurken kullanılan kaliteli malzemeler, su ile iç içe bir alan olduğu için neme ve küflenmeye dayanıklı şekilde üretilmektedir. Temizliği kolay olan bu alanlar sağlıklı ve hijyenik alanlar oluşturur. Yemekhanelerde oluşan en büyük sorunlardan biri de içerisinde sadece yemek yeme alanlarının dışında mutfağını da barındırdığı için pişen yemek kokularının etrafa yayılması, basık ve kötü kokan bir ortam oluşturmasıdır. Prefabrik yemekhanelerde ise tasarım ve havalandırma buna göre ayarlanıp bu sorunun önüne geçilmektedir. Aynı zamanda sadece yemek alanına özel ayrı bir yapı sunan prefabrik yemekhaneler, konforu da göz önüne alıp iş yaşamında prestij oluşturmaya yardımcı olmaktadır.

Prefabrik yemekhane fiyatları

Birbirinden farklı alanlarda kullanılan prefabrik yapıların en çok kullanıldığı alanların başında gelen prefabrik yemekhaneler, toplu iş sağlayan işyerleri tarafından kolay kurulumu, sağlam olması, uygun fiyatlı ve çabuk kurulumu, yemekhaneye ait bütün tesisatların kurulu şekilde getirilmesi gibi birçok kolaylık sağladığı için bu yapıları tercih etmektedir. Oldukça tercih edilen bu yemekhanelerde farklı özellik ve büyüklüklerde olduğu için fiyatları da istenilen özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Kullanıcı sayısına göre belirlenen büyüklüklerin, tek katlı mı yoksa çok katlı mı, etkinlik alanları vb. farklı alanlar içinde yer alıyor mu gibi birçok etken sonucu net bir fiyat söylemek oldukça zordur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir