Rusya Prefabrik Ev Fiyatları

İçindekiler

Rusya Prefabrik Ev Fiyatları

Rusya, iklim şartları ağır olan ve kış soğuğunun oldukça fazla hissedildiği ülkelerden birisidir. Rusya’dan da prefabrik konutlara karşı bir talep arzı bulunmakta ve bölgenin hava şartlarına uygun olarak bu yapılar inşa edilmektedir. Prefabrik yapılar her türlü amaca uygun olarak üretildikleri için iklim, hava şartları, zemin yapısı ve benzeri faktörler sorun olmaktan çıkmaktadır. Prefabrik yapılar her türlü iklim koşullarına göre imal edilebilmektedir ve ayrıca üretimi yapılacak olan ülkenin modern ve tarihi yapısına da ayak uydurabilmektedir.

Yurt Dışı için Adım Adım Prefabrik Ev Nasıl Alınır?

1 ) Showroomu gezerek istediğiniz evi seçersiniz.
2 ) Ev Sözleşmemizi yapılır, Size zemin betonu ve proje planları verilir.
3 ) Ödeme yapılır
4 ) Belediyenizden izinleri siz almanız gerekir.
5 ) Yapılacak olan şehre göre değişen Nakliye ve Montaj Fiyatı değişkenlik gösterir. ( Montaj için 1 usta gelir Günlük 120 Euro) Montaj Ödemesini kaç günlük isterseniz hesaplanıp Yarısı Peşin yarısı Montaj sonrası ödemesi olur.
6 ) Montaj ustasına yardımcı elemanları siz vermeniz lazım en az 4 kişi.
7 ) Verilecek Malzemeler . (Kapı + Çatı + Pencere + İç Boya + Dış Boya + Elektrik tesisatı + Su tesisatı + Prizler + Lambalar + Elektrik Armatürleri + Sigorta kutusuna kadar biz veriyoruz.
8 ) Zemine ince şap işçiliği ve üzerine parke ve fayans işçiliği size ait.
9 ) Boya, mastik ve silikon işçiliğini size ait
10 ) Gümrük işleri size aittir.
11 ) Nakliye fiyatları şehirlere göre değişkenlik gösterir.
12 ) Ödemeler EURO yada American Dolar Ödemesi Olmak zorunda.
13 ) Gümrükleme yapabilmek için ödemeyi yapan kişi adına fatura kesilir.

Rusya Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Afrika ve diğer benzer ülkelerden prefabrik konutlarına oldukça büyük ilgi olmaktadır. Bunun nedeni ise prefabrik konutların teknolojik üretim ile kısa bir süre içerisinde tasarlanabilmeleri ve paketleme sistemleri ile gemilere yüklenip götürülme işlemlerinin yapılabilmesidir. Prefabrik yapıların bu özelliklerine ek olarak metrekare başına uygun fiyat aralıklarına da sahip olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Afrika’daki ülkelerde kullanılan ev yapıları genellikle geleneksel şekildedir ve üretilen prefabrik evlere karşı ilk başlarda farklı endişeler olabilmektedir. Ancak prefabrik evler, kullanışlılığı, konforlu olması ve ekonomikliği ile sıkça tercih edilmeye başlanmıştır. Afrika ülkelerinde evlerin yanı sıra hastane ve okul gibi binalar içinde prefabrik yapıların önemi oldukça büyüktür.

Prefabrik yapılar, genel olarak ihtiyaca uygun olarak üretilmektedir. Özellikle ev olarak kullanılacak prefabriklerin planı konutlardaki ihtiyaca göre hazırlanmaktadır. Ancak hastane, market, okul ve benzeri prefabrik yapılar için farklı üretimler söz konusu olmaktadır. Afrika’nın bazı coğrafyalarında hastane ve okulların eksik olması ya da var olanların geleneksel yapıda olması prefabrik evlerin ne ölçüde önemli olduğunu göstermektedir.

Prefabrik konutların Afrika ve diğer ülkelerde sıklıkla tercih edilmesinin en önemli sebebi her türlü iklim koşuluna uygun olmasıdır. Ayrıca yapılar hızlı bir şekilde üretildikleri gibi fiyatları da oldukça ekonomiktir. Prefabrik okul ve hastanelerinin tasarım alanları esnektir ve çeşitli şekillerde tasarlanabilmektedir.

Prefabrik okul ve hastane gibi yapıların planı iyi bir şekilde hazırlanmalı ve ihtiyaca yönelik olacağından esnek bir yapıda tutulmalıdır. Ayrıca prefabrik yapılar kullanılacakları bölgelerde halka cazip görünmelidir. Bu yapıların proje aşamalarında hazırlanması gereken pek çok unsur bulunmaktadır. Prefabrik ev Afrika kıtasında bu unsurlar dikkate alınarak üretildiğinde hem kullanışlı hem de uzun ömürlü yapıların ortaya çıkması ve güvenle kullanılabilmesi sağlanabilmelidir.

Tüm detaylar için +90 553 905 35 10 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik ev Rusya gibi soğuk bir ülke için üretilecekse ısı yalıtımlarına karşı ekstra önlemlerin alınması gerekmektedir. Barınma ihtiyacına uygun olarak üretilen bu yapılarda yalıtım en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Prefabrik yapılar, tesislerde üretildikleri esnada yazın sıcağını yalıtan ve kış soğuğunu geçirmeyen özelliklere göre tasarlanmaktadır. Böylece ideal bir prefabrik konut üretimi gerçekleştirilmekte ve ısı kaybını engelleyen prefabrik modeller ortaya çıkmaktadır.

İdeal bir şekilde üretilen prefabrikler, çatı izolasyonu, duvar yalıtımı ve zemin yalıtımı gibi unsurları sağlamaktadır. Böylece soğuk iklim şartlarına sahip bölgelerde sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Rusya Prefabrik Ev Fiyatları coğrafyasına ve özel ihtiyaçlara uygun olarak üretilmektedir.

Prefabrik evlerin özellikleri farklı iklim koşullarına göre değişmektedir. Ancak değişiklikler genel olarak kullanılacak malzemeye göre olabilmektedir. Rusya, prefabrik konut üretimi için talep arzında bulunurken bazı faktörleri ön plana koymuş olacaktır. Özellikle sağlam, her zevke hitap eden, çevre dostu ve taşınabilir özelliği ile ön plana çıkan prefabrik yapılar, kullanışlı ve işlevseldir. Bu niteliklerinden dolayı birçok Avrupa ülkesi ve diğer kıtalarda kullanılmaya başlanmıştır.

Prefabrik yapıların tercih edilmesindeki önemli etkenlerden birisi de ekonomik oluşudur. Betonarme yapılara ödenen fiyatların çok altında olması ve bu yapılara benzer özellikler göstermesi prefabrik konutları oldukça popüler bir hale getirmiştir. Rusya, Türkiye’deki firmalardan prefabrik siparişinde bulunduğunda modern yapıyı da ön plana koymuştur. Çünkü bir prefabriğin tasarımı kullanılacak arazi ve çevre şartlarına uyumlu olmalıdır. Böylece prefabrik konutlar, diğer klasik yapılara uyum gösterebilir ve herhangi bir farklılık yaratmayacak şekilde rahatlıkla kullanılabilir.

Tüm fiyatlar ve detaylar için +90 553 905 35 10 (whatsapp-viber hattımız) ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir