Afrika Prefabrik Ev Fiyatları

İçindekiler

Afrika Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik evler uzun ömürlü yapılardır ve ortalama olarak 40-50 yıl güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak kar, yağmur, rüzgar, nem ve benzeri faktörler prefabrik evlerin kullanım ömrünü etkilemektedir. Prefabrik ev Afrika ülkesinde de bu faktörler göz önüne alınarak inşa edilmektedir. Prefabrik yapılar, kullanılacakları bölgedeki iklim koşulları dikkate alınarak üretilmektedir.

Yurt Dışı için Adım Adım Prefabrik Ev Nasıl Alınır?

1 ) Showroomu gezerek istediğiniz evi seçersiniz.
2 ) Ev Sözleşmemizi yapılır, Size zemin betonu ve proje planları verilir.
3 ) Ödeme yapılır
4 ) Belediyenizden izinleri siz almanız gerekir.
5 ) Yapılacak olan şehre göre değişen Nakliye ve Montaj Fiyatı değişkenlik gösterir. ( Montaj için 1 usta gelir Günlük 120 Euro) Montaj Ödemesini kaç günlük isterseniz hesaplanıp Yarısı Peşin yarısı Montaj sonrası ödemesi olur.
6 ) Montaj ustasına yardımcı elemanları siz vermeniz lazım en az 4 kişi.
7 ) Verilecek Malzemeler . (Kapı + Çatı + Pencere + İç Boya + Dış Boya + Elektrik tesisatı + Su tesisatı + Prizler + Lambalar + Elektrik Armatürleri + Sigorta kutusuna kadar biz veriyoruz.
8 ) Zemine ince şap işçiliği ve üzerine parke ve fayans işçiliği size ait.
9 ) Boya, mastik ve silikon işçiliğini size ait
10 ) Gümrük işleri size aittir.
11 ) Nakliye fiyatları şehirlere göre değişkenlik gösterir.
12 ) Ödemeler EURO yada American Dolar Ödemesi Olmak zorunda.
13 ) Gümrükleme yapabilmek için ödemeyi yapan kişi adına fatura kesilir.

Afrika Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Afrika ve diğer benzer ülkelerden prefabrik konutlarına oldukça büyük ilgi olmaktadır. Bunun nedeni ise prefabrik konutların teknolojik üretim ile kısa bir süre içerisinde tasarlanabilmeleri ve paketleme sistemleri ile gemilere yüklenip götürülme işlemlerinin yapılabilmesidir. Prefabrik yapıların bu özelliklerine ek olarak metrekare başına uygun fiyat aralıklarına da sahip olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Afrika’daki ülkelerde kullanılan ev yapıları genellikle geleneksel şekildedir ve üretilen prefabrik evlere karşı ilk başlarda farklı endişeler olabilmektedir. Ancak prefabrik evler, kullanışlılığı, konforlu olması ve ekonomikliği ile sıkça tercih edilmeye başlanmıştır. Afrika ülkelerinde evlerin yanı sıra hastane ve okul gibi binalar içinde prefabrik yapıların önemi oldukça büyüktür.

Prefabrik yapılar, genel olarak ihtiyaca uygun olarak üretilmektedir. Özellikle ev olarak kullanılacak prefabriklerin planı konutlardaki ihtiyaca göre hazırlanmaktadır. Ancak hastane, market, okul ve benzeri prefabrik yapılar için farklı üretimler söz konusu olmaktadır. Afrika’nın bazı coğrafyalarında hastane ve okulların eksik olması ya da var olanların geleneksel yapıda olması prefabrik evlerin ne ölçüde önemli olduğunu göstermektedir.

Prefabrik konutların Afrika ve diğer ülkelerde sıklıkla tercih edilmesinin en önemli sebebi her türlü iklim koşuluna uygun olmasıdır. Ayrıca yapılar hızlı bir şekilde üretildikleri gibi fiyatları da oldukça ekonomiktir. Prefabrik okul ve hastanelerinin tasarım alanları esnektir ve çeşitli şekillerde tasarlanabilmektedir.

Prefabrik okul ve hastane gibi yapıların planı iyi bir şekilde hazırlanmalı ve ihtiyaca yönelik olacağından esnek bir yapıda tutulmalıdır. Ayrıca prefabrik yapılar kullanılacakları bölgelerde halka cazip görünmelidir. Bu yapıların proje aşamalarında hazırlanması gereken pek çok unsur bulunmaktadır. Prefabrik ev Afrika kıtasında bu unsurlar dikkate alınarak üretildiğinde hem kullanışlı hem de uzun ömürlü yapıların ortaya çıkması ve güvenle kullanılabilmesi sağlanabilmelidir.

Tüm detaylar için +90 553 905 35 10 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Afrika Prefabrik Ev Fiyatları” yazısında 4 düşünce

 1. Dizer diyor ki:

  Merhaba ,
  Afrika icin prefabrik evler bakiyorum bir musterim icin .
  Eliniz de Afrika icin prefabrik modelleri ve mumkun ise franscizca olursa iyi olur .

  Tesekurler
  0032471117782 wathsapp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir