Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları

İçindekiler

Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları 

Yüksek ev fiyatlarından dolayı farklı seçeneklere yönelen insanlar, alternatif seçenek olarak prefabrik evleri tercih etmektedir. Uygun ücretlere ev sahibi olmak isteyen birçok kişi, ucuz prefabrik ev fiyatları hakkında geniş kapsamlı bir araştırma yapmaktadır. Ancak prefabrik fiyatlarını da etkileyen pek çok faktörün olduğu unutulmamalıdır.

Şehir, lokasyon, evin bulunduğu konum ve prefabriğin yapımında kullanılan malzemeler evin fiyatlarına etki etmektedir. Ancak uygun bir bütçe ile prefabrik ev sahibi olabilmek mümkündür. Bütçeye uygun bir şekilde üretilen bu prefabrik yapılar genel olarak farklı özelliklere sahiptir. Uygun fiyatlara satın alabileceğiniz pek çok prefabrik yapısı bulunmaktadır.

Ucuz Prefabrik Ev Fiyatlarını Etkileyen Faktörler ve Farklılıkları neledir ? 

Ucuz Prefabrik evimiz ile standart prefabrik ev arasında ki farklarımız şunlardır,

 • Ucuz prefabrik evimizde tavan yükseliği 2 metre 50 cm dir, Standart Prefabrik evimizde tavan yüksekliği 2 metre 80 cm dir.
 • Ucuz prefabrik evimizde baş makas kaplaması pvc kaplamadır. Standart Prefabrik evimizde ahşap desenli betopandır.
 • Ucuz prefabrik evimizde düz betopan kaplama vardır. Standart prefabrik evimizde ahşap desenli betopan kaplama vardır.
 • Ucuz prefabrik evimizde aralarda kullanılan h profiller açık durumdadır. Standart Prefabrik evimizde h profillere ekstra lata (kalın betopan) ile kaplama vardır.

Fakat ucuz ve standart prefabrik evimizin dayanıklılığı sağlamlığı ısı izolasyonu aynıdır sadece yukarıda belirtilen farklılıklar bulunmaktadır.

Prefabrik binanın yapımında kullanılacak malzeme türü, konutun kat sayısı, büyüklüğü ve içerdiği özellikler fiyatların artmasına veya azalmasına neden olmaktadır. Ucuz prefabrik ev fiyatları içerisinde en uygun seçenekler 126,800 TL ve üzerinde başlamaktadır. 126,800 TL’den başlayan fiyatlar genel olarak büyüklüğü 40 m2 olan prefabrik yapılar için geçerlidir. Oda sayısı ve özellikler arttıkça fiyatlarda değişmektedir.

Ucuz prefabrik binaları tercih edenler genel olarak küçük boyutlara sahip ve geniş kapsamlı özelliklerin bulunmadığı yapıları tercih etmektedir. Ancak bütçeye uygun olarak üretilen ucuz prefabrik yapılarda farklı özelliklere sahip birçok alternatiften söz etmek mümkündür. Bu yapılar tercih edilerek ev sahibi olunabilir.

Ucuz Prefabrik Ev Fiyat Listesi

Oda sayısı, boyutu, genişliği ve özelliklerine göre ucuz prefabrik ev fiyatları seçeneklerini şöyle sıralayabiliriz;

Dubleks Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları ve Tek katlı ucuz prefabrik ev fiyatları olarak ayrılan ucuz prefabrik evlerin liste fiyatları şöyledir ;

Prefabrik Ev’de diğer firmalara bizi tercih etmeniz için 10 Neden Nedir ?

 • Türkiye de ki en büyük prefabrik ev üreticisinden ürün almış olursunuz.

 • 2.80 bina yükseliği ve ahşap desenli tepe betopan kulllanmaktayız.

 • 21 yıllık tecrübeden bir ürün almış olursunuz.

 • Deneyimli ve saygılı bir montaj ekibi size en iyi işi çıkartmak için çalışır.

 • Malzeme kalitesinde hiç bir zaman eksik bir ürün bulamazsınız.

 • Hem çatıda hemde Duvarlarda ısı izolasyonu bulunmaktadır. (Diğer firmalar duvarda 10 dns strafor kullanırken biz 16 dns kullanmaktayız.)

 • Diğer firmalar bükülen galvaniz yapısal çeliği ince çekmektedirler, biz tam olarak statiğe göre yapmaktayız hepsinden daha mukavemetli ve kalın.

 • Çatı Makasımız Galvaniz Yapısal Çelikten vidalı ve özel bükümlüdür.

 • 2 yıl ücretsiz, 10 yıl servis garantiniz vardır.

 • Banyoların hepsine yeşil alçıpan uygulaması yapılmaktadır, fayans uygulamasını daha uygun bir şekilde yapılsın diye.

 • Sikayetvar.com gibi şikayet sitelerinde hiç kaydımımızın olmaması hiç bir müşterimizle davalık olmayışımızda bonus özelliğimizdir. 🙂 (Diğer firmaları bu platformlarda araştırarak ne kadar kaliteli olduğunu görebilirsiniz 🙂

Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları” yazısında 2 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir