Çelik Konstrüksiyon Depo Fiyatları

Lojistik sektörünün geçmişinde koli, paket ve belirli ürünlerin depolanması ile kısıtlanan ve oldukça önemsiz bir faaliyet olarak depo faaliyetleri gelişerek yerini çelik depo konstrüksiyon depolara bırakmıştır. Belirli mal ve hizmetlerin saklandığı çelik konstrüksiyon depolar üretici, ihracat ve ithalat gibi ticari faaliyetlerin bulunduğu sektörde iş yapan kişilerin en büyük yardımcısıdır. Şehir, köy ve ilçelerin sınırlarında düzlük bir araziye kurulan çelik konstrüksiyon depo yapıları müşterilerin istek ve arzuları doğrultusunda mimar ve mühendisler tarafından projelerle tasarlanarak üretilmektedir.

Son zamanlarda yükselişe geçen uluslararası ithalat ve ihracat sektörü ile depolama ihtiyacı da artışa geçmiştir. Bu ihtiyaca gerek duyan üreticiler ve ticaret işleri ile ilgilenen kişiler betonarme yapıların yüksek maliyetinden ve inşa faaliyetinin uzun sürmesinden yakınmaktadır. Bu kişiler için çelik konstrüksiyon depolar kurtarıcı rolünü üstlenmiştir. Düşük maliyetli ve ham maddesi nedeni ile her türlü doğa koşuluna dayanıklılıkları ile ilgileri üzerine çekmektedir. Hızlı kurulumları ile müşterilerin zamanda tasarruf etmesinin yanı sıra müşterilerin istek ve arzularına göre projelendirmeleri ile oldukça kullanışlıdır.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen ticaret ile birlikte depolama faaliyetleri de artış göstermektedir. Bu neden ile bu işler ile ilgilenen kişiler hız ve zamanlamaya önem vermektedir. Bu hızı başarı ile karşılayan çelik konstrüksiyon depolar sadece uygun maliyeti ile değil aynı zamanda avantajları ile de dikkat çekmektedir.

Çelik konstrüksiyon depo yapılarının avantajları

  1. Çelik konstrüksiyon depoların üretim malzemesi çeliktir. Ve çelik oldukça hafif bir malzemedir. Hafif olması nedeni ile dayanıklı ve elastik özellikleri vardır. Bu özellikler karşısında deprem gibi doğal afetler karşısında avantajlıdır. Bu tür doğal afetlerden en az hasar ile hem müşterilerin maddiyatını hem da çalışanların can sağlığını koruma altına alır.
  2. Çelik konstrüksiyon depoların imalat ve kurulum aşamaları alternatif yapılara oranla kat kat kısa ve hızlıdır. Hızlı üretim aşaması sayesinde inşaat masrafları oldukça düşüktür.
  3. Çelik konstrüksiyon depoları tercih eden müşteriler hem maliyet açısından hem de zaman açısından tasarruflu bir tercih yapmış olurlar.
Ev MetrekaresiM2 M2 FiyatıStok Kodu
Çelik Konstrüksiyon Depo 101500 TL CKE 101
Çelik Konstrüksiyon Depo 201500 TL CKE 102
Çelik Konstrüksiyon Depo 301500 TL CKE 103
Çelik Konstrüksiyon Depo 401500 TL CKB 104

Tüm detaylar için 0553 905 35 10 ‘dan ya da 0216 421 35 10 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir