Ukrayna Prefabrik Ev Fiyatları

İçindekiler

Ukrayna Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik konut talepleri içerisinde bulunan ülkeler arasında Ukrayna’da yer almakta ve bu bölgedeki sosyal ihtiyaçlarda bu yapılar kullanılmaktadır. Sosyal konut açığının olduğu ülkelerde sıklıkla kullanılan prefabrik yapılar, düzenli ve kullanışlı bir yapılaşma oluşturabilmek içinde oldukça önemlidir. Ukrayna Prefabrik ev ülkesinde lüks tasarımlardan ve özelliklerden oluşmaktadır. Sosyal yaşamın içerisinde oldukça şık ve estetik duran bu yapılarda konforlu bir hayat sürebilmek mümkündür.

Yurt Dışı için Adım Adım Prefabrik Ev Nasıl Alınır?

1 ) Numune evlerimizi ve fabrikamızı  yada showroom u  gezerek istediğiniz evi seçersiniz.
2 ) Ev Sözleşmemizi yapılır, Size zemin betonu ve proje planları verilir.
3 ) Ödeme yapılır
4 ) Belediyenizden izinleri siz almanız gerekir.
5 ) Yapılacak olan şehre göre değişen Nakliye ve Montaj Fiyatı değişkenlik gösterir. ( Montaj için 1 usta gelir Günlük 140 Euro) Montaj Ödemesini kaç günlük isterseniz hesaplanıp Yarısı Peşin yarısı Montaj sonrası ödemesi olur.
6 ) Montaj ustasına yardımcı elemanları siz vermeniz lazım en az 4 kişi.
7 ) Verilecek Malzemeler . (Kapı + Çatı + Pencere + İç Boya + Dış Boya + Elektrik tesisatı + Su tesisatı + Prizler + Lambalar + Elektrik Armatürleri + Sigorta kutusuna kadar biz veriyoruz.
8 ) Zemine ince şap işçiliği ve üzerine parke ve fayans işçiliği size ait.
9 ) Boya, mastik ve silikon işçiliğini size ait
10 ) Gümrük işleri size aittir.
11 ) Nakliye fiyatları şehirlere göre değişkenlik gösterir.
12 ) Ödemeler EURO yada American Dolar Ödemesi Olmak zorunda.
13 ) Gümrükleme yapabilmek için ödemeyi yapan kişi adına fatura kesilir.

Ukrayna Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Prefabrik yapılar için taleplerin gün geçtikçe arttığı Ukrayna’da farklı özelliklere sahip pek çok prefabrik ev üretimi yapılabilmektedir. Ev fiyatlarının yükseldiği bir dönemde ekonomik maliyetleri ile ön plana çıkan prefabrik evleri satın almak veya bu evlere yatırım yapmak oldukça önemlidir. Ukrayna’nın bu tarz evleri tercih etmesindeki en önemli şeylerden birisi ekonomik olmasının yanı sıra prefabrik konutların fonksiyonel yapılarıdır. Hem kullanışlı hem de konforlu olan bu konutlar normal apartman dairelerini aratmamaktadır.

Prefabrik evlerin kullanıldığı alanlar sosyal bir çevrede olabileceği gibi sosyal hayatın dışındaki arazilerde de olabilmektedir. Hazır olarak üretilen ve Türkiye’den nakliye hizmetleri kullanılarak taşınan prefabrik evler uygun zemine yerleştirilir ve kısa sürede kullanılmaya hazır hale getirilmektedir.

Prefabrik konutların tam olarak hazırlanması 2 haftayı bulabilmektedir. Bu süreçte tesisat işlemleri, boyama faaliyetleri ve geri kalan malzemelerin kullanılması gibi işlemler yapılmaktadır. Böylece dış ve iç cephesi tesislerde hazırlanan ve nakliye edilen prefabrik konutların tamamen kullanılabilir hale gelebilmesi kısa bir sürede gerçekleşmektedir. Ukrayna ve diğer ülkelerden talep edilen prefabrik yapılar, tesislerde üretilmeye başlanmadan önce bölgenin iklim ve hava şartlarına göre plan yapılmaktadır. Prefabriklerin tamamında kullanılan yapı malzemeleri her iklim ve hava koşuluna göre uygun olsa da uzun ömürlü bir kullanım için plan ve projenin eksiksiz yerine getirilmesi gerekmektedir.

Ukrayna Prefabrik ev ülkesinde de bazı niteliklere göre tamamlanmakta ve kullanılmaya başlanmaktadır. Benzersiz ve lüks tasarımlara sahip olan prefabrik yapılar, Ukrayna’nın sosyal hayatı ve yaşamına uyumlu olarak üretilmektedir. Böylece hem hava şartlarına hem de çevreye uygun olarak üretilen prefabrik yapılarda rahat ve huzurlu bir yaşam sürmek mümkün olmaktadır.

+90 553 905 35 10 whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir