İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.

Karaman Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Prefabrik adı ile tanışmamız İstanbul depremi ve Gölcük depremlerinin meydana gelmesinden sonra oldu. Depremzedelerin barınma ihtiyacını karşılamak maksadıyla yapıldılar. Yani prefabirklerin bizde pek iyi anıları yoktur .

Günümüz Türkiye’sinde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte prefabrik yapılar sadece deprem ya da doğal afetler için değil fabrikalar, hastane, okul ya da şahısların kendilerine özel olarak prefabrik yapı yaptırması için talepleri oluyor. Karaman’da prefabrik ev sayısı her geçen gün artmaktadır.

Üretim malzemesi galvaniz olduğundan prefabrik yapılar oldukça hafif olmaktadır. prefabrik yapımı esnasında iç ya da dış dizaynları tecrübeli ekibimiz tarafından tasarlanmaktadır. Eğer güzel bir ev talep ediyorsanız sizi mükemmel tasarımlar için mağazamıza bekliyoruz. Prefabrik evler fabrikada çıkmasının ardından kurulacağı yere getirilmesi ve kurulum kolaylığı nedeniyle fazlasıyla tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca ses ve yalıtımı prefabrikler için en önemli özelliktir.

Karaman’da, ister şantiyenize isteyin, ister bağınıza, bahçenize ya da güzel manzaralı bir yere, siz talep biz yapalım. Bütçenize uygun seçeneklerle mağazamıza uğrayın. Size her türlü teklifi yapalım, sizi prefabrik ev sahibi yapalım.

İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Tags: Karaman Prefabrik Ev