İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.

Artvin Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Artvin’de doğanın yeşiline karşı bir ev sahibi mi olmak istiyorsunuz? Güzel bir arsanız var ve bahçeli bir eviniz olsun mu istiyorsunuz? Size özel ev seçeneklerimizle çok kullanışlı ve kolay inşa edilebilir prefabrik ev avantajlarımız bulunmaktadır.

Firmamızla iletişime geçip istediğiniz ev tasarımını yaptırabilir, istediğiniz renkte ve büyüklükte bir ev veya ofis sahibi olabilirsiniz. Prefabrik ev fiyatları Artvin kategorisinde en uygun ev fiyatlarını sunan firmamız, hizmet kalitesi ve hızlı servisi sayesinde evinize bir an önce kavuşmanıza, her iklim şartlarına dayanıklı yapısının yanı sıra iyi yalıtımlı özelliği ile enerji tasarrufu yapmanıza da olanak tanımaktadır.

Çatısına kurulabilecek Güneş enerjisi sistemi ile sıcak su ihtiyacınızı kolaylıkla sağlamanıza imkân tanıyan yapısı dışında prefabrik eviniz, kurulduktan sonra istendiği takdirde genişletilebilir, tadilat yapılabilir ya da sökülüp başka bir yere taşınabilir özelliği nedeniyle piyasada sahip olmak isteyeceğiniz en iyi evlerden birisidir. Amaca uygun olarak tasarlanabilen prefabrik yapılar sadece ev olarak değil, tuvalet, kabin, garaj, iş yeri şeklinde de üretilebilmektedir.

İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Tags: Artvin Prefabrik Ev