İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.

Gümüşhane Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Karadeniz’de Gümüşhane gibi bir yerden doğa içinde bir ev sahibi edinmek belki birçok kişinin hayalidir. Karadeniz’in temiz havası insanı dinlendiren doğası ile buluşunca birçok kişinin bunun hayalini kurması kaçınılmaz bir durum halini almaktadır. Bir de alanında profesyonel hizmet veren bir firmadan ev satın alacaksanız,

Turnanı gözünden vurdunuz, demektir. Prefabrik yapı alanında profesyonel ve pratik bir hizmet sunan firmamız inşa ettireceğiniz beton evlerden daha uygun bir maliyete size istediğiniz evi inşa etmektedir. Üstelik çekirdek ailelere uygun küçük evler yapabilirken geniş ailelere göre geniş evler de üretebilen firmamız sınırsız çeşit ve renk seçeneği sunmaktadır.

Prefabrik yapıları araştıran ve prefabrik ev fiyatları Gümüşhane hakkında araştırma yapan kişiler firmamızın fiyat teklifleri ve avantajlı hizmeti karşısında bize ev yaptırmayı memnuniyetle kabul edecektir. Türkiye’nin her yerine hizmet verme özelliği ile il dışında da hizmet veren firmamıza internet sitemizdeki irtibat numaramız aracılığı ile çok kolay bir ulaşım sağlayabilir, istediğiniz evin siparişini verebilirsiniz. Uzman ekibimiz istediğiniz evi en kısa sürede inşa ederek size teslim edecektir.

İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Tags: Gümüşhane Prefabrik Ev