İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.
Kocaeli Prefabrik Ev Modeli 4

Düzce Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Düzce’de yaşayan ve prefabrik ev satın almak isteyen bir aile misiniz? Şehrin stresinden ve yoğunluğundan uzak doğa içinde bir ev mi yaptırmak istiyorsunuz? Bütçenize uygun ev bulmakta zorlanıyor musunuz? Baştan aşağı evinizin bütün tasarımını siz yapmak istemez miydiniz? Prefabrik ev fiyatları Düzce bölgesinde ne kadar diye merak mı ediyorsunuz?

Türkiye’nin her yerine hizmet veren bir firma olarak Düzce’de de istediğiniz prefabrik evi sizin için yapabiliriz. Şehirden uzak doğa içinde bir eve sahip olabilmeniz firmamızın yardımıyla çok kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Hem bütçenize uygun hem de baştan aşağı bütün evin tasarımında aktif rol oynayabileceğiniz tamamıyla sizin istekleriniz doğrultusunda planı çizilerek inşası yapılan bir eviniz olabilir.

Bunun için firmamızla iletişime geçmek, merak ettiklerinizi teknik destek ekibimize sorarak bilgi almak, neticesinde de ev siparişi vermek yeterli olmaktadır. Evlerimizin fiyatları istediğiniz metrekareye, evin tek katlı ya da çift katlı olmasına bağlı değişim göstermektedir. Ayrıca ev fiyatına dâhil olmayan uygulamaların yapılması durumunda da fiyat biraz daha artmaktadır. Bunun için internet sitemizden bütün detayları öğrenmeniz mümkündür.

İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Tags: Düzce Prefabrik Ev