7 Avantajlı Bağ Evleri Prefabrik Ev mi ? Konteyner Ev mi?

İçindekiler

7 Avantajlı Bağ Evleri Prefabrik Ev mi ? Konteyner Ev mi?

Şehirden uzaklaşmak mı istiyorsunuz, yazlık alacak bütçeniz yok ya da yazlık istemiyor da olabilirsiniz o zaman bu doğanın içinde huzurlu hissedeceğiniz seçeneklerden en başta geleni hobi evleridir. 7 avantajlı hobi evleri konforunuzdan ödün vermeden size ekonomik bir hayat sunmaktadır. Yurt dışında çok yaygın olan bu bağ evleri de son yıllarda Türkiye de de çok kullanılmaya başlandı. İsterseniz tatil amaçlı, isterseniz sürekli kalmak için, sahil kenarında, doğanın içinde ya da belki de bir dağ tepesinde istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bu hobi evleri size muhteşem bir hayatın kapılarını ardına kadar açıyor.

Bağ evlerinin avantajları nelerdir?

 • Bu evler genelde ya prefabrik ev ya da konteyner ev şeklinde yapıldıkları için istenilen bir noktadan başka noktaya kolaylıkla taşınması yapılmaktadır.
 • Hobi evlerinin elektrik ve su tesisatları hazır şekilde teslim alınır fakat yerleştirildiği nokta da elektrik hattı ve su kaynağı olması gerekmektedir.
 • Sizin isteğiniz ve tercihlerinize göre üretim sağlanır.
 • Bu bağ evleri için eğer alt kısmında ruhsatlı römorkü olursa betonarme binalarda şart olan imar izinlerine gerek yoktur. 
 • Yapımı çok kısa sürer siz sipariş verdikten 2 hafta gibi bir süre sonra elinize ulaşır.
 • Doğa dostu bir yapısı vardır yerleştirildiği bölgede bir sorun yaratmazlar.
 • Bu evler genelde doğa ile iç içe olduğu için psikolojik anlamda iyileşmenizi huzurlu hissetmenizi sağlar.

Prefabrik Ev mi ? Konteyner Ev mi ?

Prefabrik bağ evleri diğer prefabrik evler gibi parçaları önceden hazırlanıp sonradan birleştirilen bir ev türüdür. Bu yapılar çok daha kısa sürede çok daha az maliyete üretilirken oldukça dayanıklı yapılardır. Son yıllarda prefabrik yapılar oldukça yaygınlaşmış durumda hatta bu yüzden sadece konutlarda değil hastane, okul, endüstri gibi birçok alanda prefabrik yapılar kullanılmaktadır.

Konteyner hobi evleri ise yük taşımak için üretilmiş konteynerlardan üretilen evlerdir. Tek parça konteyner hobi evleri olduğu gibi üst üste ya da yan yana da, isteğinize göre yaptırabilirsiniz.

Konteyner hobi evleri prefabrik olanlara göre daha uyguna yapılmaktadır. Prefabrik hobi evleri ise konteynerlara göre daha güzel tasarımlar yapılmaktadır. İki tarz yapı da aynı zaman da çevre dostudurlar.

Tüm detaylar için Hemen Ulaşabilirsiniz ; 0 (553) 905 35 10

7 Avantajlı Bağ Evleri Prefabrik Ev mi ? Konteyner Ev mi?” yazısında 2 düşünce

 1. Vasia Georgieva diyor ki:

  Merhaba! Üç yatak odası, yemek odalı mutfak, banyodan oluşan bir konteyner ev teklifiyle ilgileniyoruz. fiyat ve foto lütfen!
  Bulgaria

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir