Çelik Platform Fiyatları ve Modelleri

Çelik Platform Fiyatları ve Modelleri

İnşaat alanları, şantiyelerde kurulan iskele ve yürüyüş yolu gibi alanlara çelik platform denir. Çelik platformlar yürüyüş ve araç yolu olarak kullanılır. Taşınılabilir olması nedeniyle bu alan ile ilgilenen kişilerin ilk tercihleri arasında çelik platformlar yer alır. Çelik platformlar istenildiği an bir yerden başka bir yere taşınabilir, tekrar kurulabilir yani seyyar bir özelliğe sahiptir. Ana maddesi nedeni ile çelik platformlar güvenilir ve dayanıklıdır bu neden ile en çok endüstriyel alanda kullanılmaktadır. Bu tür avantajlar ile belirli iş alanlarındaki kişiler için ilgi çekmektedir.

İçindekiler

Çelik Platformlar Nerelerde Kullanılır?

 1. Şantiye gibi kirli ve tehlikeli alanlar
 2. Enerji üretim sistemleri proje alanları
 3. Arıtma tesisleri
 4. İnşaat sektörü
 5. Gemi imalat alanları
 6. Kimya gibi endüstri alanları
 7. Belirli maden alanları
 8. Baraj projeleri
 9. Enerji üretim santralleri
 10. İletişim amacı ile kurulan baz istasyonları
 11. Fabrika, stadyum ve alışveriş merkezleri, depo gibi alanlar
 12. Aydınlatma ve reklam panoları
 13. Endüstri alanında sağlam ve dayanıklı konstrüksiyon gerektiren işlemlerde
 14. Geçirgenlik ve kaydırmama özelliği ihtiyacı duyulan tesis ve atölyelerde
 15. Kaygan zeminli ve yağ gibi kirli sanayi çalışma alanlarında kullanıma ihtiyaç duyulur.

Çelik Platform Nasıl Üretilir?

Çelik platformlar müşterinin kullanım amacına, kullanım alanına ve istediği ölçülere öre dizayn edilerek proje haline getirilir. Çelik platformların farklı üretim teknikleri ve maddeleri vardır. Bunlar: Paslanmaz çelik, elektro galvaniz, toz boya kaplamalı, siyah sac üzerine sıcak daldırma galvanizdir.

Çelik platform fiyatları

Çelik platformlar şantiye ve inşaat alanlarında iskele gibi görevler görmektedir. Çelik platformlar üretildiği firmaya ve üretim amacına göre fiyat değişkenliği göstermektedir. Bu tür fiyat değişikliğine etki eden diğer önemli etkenler çelik platformların üretim malzemeleri, çelik platformların üretim teknikleri, çelik platformların kullanılacağı alanlar, çelik platformların en ve ölçüleri aynı zamanda işlevleridir. Bu etkenlerin müşteriden müşteriye göre değişkenlik göstermesi sebebi ile çelik platformlara tam bir fiyat biçmek mümkün değildir. Aynı zamanda üretilecek firmanın malzeme kalitesi ve üretim şartları da fiyatlandırmaya önemli bir etki yansıtmaktadır.

Tüm detaylar için +90 216 421 35 10 ‘dan ya da +90 553 905 35 10 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir