Endüstriyel Yapı Fiyatları ve Modelleri

Endüstriyel Yapı Fiyatları ve Modelleri

Binaların inşası için hangi malzemenin kullanılması gerektiği oldukça kafa karıştırıcı olabilmektedir. İnşaat sektöründe kullanılan birçok malzeme olsa bile dayanıklılık, uzun ömür ve ekonomik olması açısından çelik yapı malzemeleri ön plana çıkar. Çelik, bir binayı ya da yapıyı istenilen şekilde tasarlamak için pek çok farklı seçenek sunar. Sağladığı avantajlar dolayısı ile endüstriyel yapı fiyatları ve modelleri oldukça merak edilebilir.

Bir yapıda kullanılan endüstriyel çelik malzemeler, en zorlu durumlardan en iyi biçimde yararlanmayı sağlayabilir. Ayrıca çelik bir yapı, doğru bir şekilde hesaplandığında maksimum bir maliyet tasarrufu ortaya çıkarabilir. Endüstriyel çelik yapı malzemeleri ile imalat tesisi, atölye, depo ve benzeri birçok yapıyı inşa etmek mümkündür.

Endüstriyel Yapı Modelleri

Endüstriyel çelik yapı fiyatları ve modelleri birbirinden farklılık gösterir. Özellikle endüstriyel depo çeşitleri metre kareni ölçüsüne göre fiyat aralıklarına sahiptir. Depoların boyutları değişiklik gösterse bile sağladıkları amaçlar aynıdır. Çelik yapılı malzemelerden oluşan bu depolar, deprem ve yangın gibi doğal afetlere karşı korunaklıdır. Ayrıca atölyeler gibi sadece saklama yöntemleri için tercih edilmektedir.

  • Çelik Konstrüksiyon Fabrika

Endüstriyel Çelik Yapı Fiyatları

Endüstriyel çelik yapılar çelik hangar depolar ve çelik fabrikalar olarak öne çıkmaktadır. Bu yapıların fiyatları metre kareye göre değişmektedir. Bu yapıların fiyatlarını ortalama olarak şöyle sıralayabiliriz;

Endütriye Yapı M2  M2 Fiyatı Stok Kodu
Endüstriyel Yapı 0 1500 TL  CKE 101
Endüstriyel Yapı 2 0 1500 TL  CKE 102
Endüstriyel Yapı 3 0 1500 TL  CKE 103
Endüstriyel Yapı 4 0 1500 TL  CKB 104

Tüm detaylar için +90 216 421 35 10 ‘dan ya da +90 553 905 35 10 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.