İspanya Prefabrik Ev Fiyatları

İçindekiler

İspanya Prefabrik Ev Fiyatları

İspanya’nın tarihi ve modern görüntüsüne yakışan prefabrik yapılar gün geçtikçe çoğalmaya başlamıştır. Farklı ülkelerden ve özellikle Türkiye’deki prefabrik üreticilerine gelen talepler devamlı olarak artmaktadır. Bu durumda ortaya farklı işlevsellikte ve nitelikte olan prefabrik yapıları ortaya çıkarmaktadır. İspanya’da yer alan prefabrik yapılar tek katlı veya iki katlı olarak modern bir görüntü sergilemektedir. Bu prefabrikler sosyal hayatın ve diğer yapıların niteliklerine göre tasarlanmakta ve İspanya’ya nakliye edilmektedir.

Prefabrik yapıların yurtdışında bu kadar fazla tercih edilmesinin altında yatan sebepler ise yapılarının sağlam ve maliyetlerini uygun olmasıdır. Pratik formları ve fabrika üretiminden çıkmış olmaları prefabriklerin seçilmesindeki diğer etkenler olarak öne çıkmaktadır. Prefabrik ev İspanya gibi ülkelere nakliye edilerek orada bulunan araziler üzerine yerleştirilmektedir. Bu yapılar, çevreye uyumlu olacak şekilde üretilmekte ve uyumu bozacak unsurlardan kaçınılmaktadır.

 

Yurt Dışı için Adım Adım Prefabrik Ev Nasıl Alınır?

1 ) Showroomu gezerek istediğiniz evi seçersiniz.
2 ) Ev Sözleşmemizi yapılır, Size zemin betonu ve proje planları verilir.
3 ) Ödeme yapılır
4 ) Belediyenizden izinleri siz almanız gerekir.
5 ) Yapılacak olan şehre göre değişen Nakliye ve Montaj Fiyatı değişkenlik gösterir. ( Montaj için 1 usta gelir Günlük 120 Euro) Montaj Ödemesini kaç günlük isterseniz hesaplanıp Yarısı Peşin yarısı Montaj sonrası ödemesi olur.
6 ) Montaj ustasına yardımcı elemanları siz vermeniz lazım en az 4 kişi.
7 ) Verilecek Malzemeler . (Kapı + Çatı + Pencere + İç Boya + Dış Boya + Elektrik tesisatı + Su tesisatı + Prizler + Lambalar + Elektrik Armatürleri + Sigorta kutusuna kadar biz veriyoruz.
8 ) Zemine ince şap işçiliği ve üzerine parke ve fayans işçiliği size ait.
9 ) Boya, mastik ve silikon işçiliğini size ait
10 ) Gümrük işleri size aittir.
11 ) Nakliye fiyatları şehirlere göre değişkenlik gösterir.
12 ) Ödemeler EURO yada American Dolar Ödemesi Olmak zorunda.
13 ) Gümrükleme yapabilmek için ödemeyi yapan kişi adına fatura kesilir.

İspanya Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

İspanya’da prefabrik konutların kullanılmasının başka nedenleri de bulunmaktadır. Prefabrik konutlar hem ev sahibine hem de çevreye birçok avantaj getirmektedir. Bu avantajları şöyle sıralayabiliriz;

  • Prefabrik yapılar maliyet olarak ekonomiktir.
  • Çevre dostu yapılardır ve arzu edilen arazilere yerleştirildiklerinde herhangi bir sorun olmadan 40-50 yıl kullanılabilmektedir.
  • Bu yapılar betonarme yapılara kıyasla daha hafif bir şekilde üretilmektedir. Güvenli ve iklim şartlarına da dayanıklıdır.
  • Prefabrik evler, kısa sürede teslim edilmektedir.
  • Prefabrik konutlar, kullanıcıya özgü bir yapıda oldukları için taleplere uyumlu olacak şekilde tasarlanmaktadır.
  • Bu evlerin oluşturulmalarında ihtiyaç ve talepler ön sırada gelmektedir. İhtiyaç ve taleplere uygun olarak üretilmektedir.
  • Prefabrikler toplu bir alan için sosyal konut projelerinde kullanılacaksa boyutları birbiri ile aynı şekilde olmalıdır. Ancak özel talep edilen konutların boyutları ve nitelikleri kişisel zevklere göre dizayn edilmektedir.
  • Prefabrik yapıların modüler sistemi talep eden ülkenin özelliklerine göre şekillendirilmektedir. Üretimden sonra istenmeyen durumlar ortaya çıkarsa bu sorunlar kolayca halledilebilmektedir.

Prefabrik ev İspanya coğrafyasında hem çevreye hem de kişisel arazilere kısa sürede yerleştirilerek kurulmaktadır. Ortama şık ve estetik bir görünüm katan bu yapılar, uzun yıllar boyunca kullanılmaktadır. Ancak bakım ve onarım işlemleri düzenli aralıklarla yapılmalıdır.

+90 553 905 35 10 whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir