En Uygun Prefabrik Ev Ne şartlarda alınır ?

Son yıllarda metropol şehirlerimiz başta olmak üzere emlak sektöründeki fiyatların ivmeleri çok yükseklerde seyretmektedir. Ekonomik açıdan çok yüksek oranlara seyreden ev fiyatları nedeniyle bireyler başlarını sokacak evleri satın almakta zorlanmaktadır. Yasaların getirdiği değişimler nedeni ile ortalama sekiz yıllık bir süreçten beri normal bir konut almak isteyen kişilere bankalar konutun % 25’i oranında konut kredisi sağlamaktadır. Bankaların sunmuş olduğu konut kredisi seçeneklerinin her ne kadar vade süreleri artırılmış olsa da bireyler yüksek faizler ödemek zorunda olduklarından ötürü konut sahibi olamamaktadır. Prefabrik evler betonarme evlere alternatif olan, betonarme evlerin konforunu yakalayabilen ve hatta betonarme bir evden daha güvenli olan yapılardır. Prefabrik evlerin son yıllarda tercih edilmesinin en büyük nedeni prefabrik evlerin fiyatlarının betonarme evlere göre daha düşük oranlarda seyretmesidir. İdeal prefabrik, en uygun prefabrik ev modellerini uzman kadrosunun ve alt yapısının sağlamış olduğun imkânlarla üretmektedir.

Piyasada en uygun ev modelleri arasında yer alan en uygun prefabrik ev modellerine firmamız aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Tek katlı prefabrik evlerin ve çift katlı prefabrik evlerin on üç yıldır üretimin üstlenen firmamız kaliteden ödün vermeden müşterileri için hazırlamış olduğu en uygun prefabrik ev modeli seçenekleri ile emsallerine fark yaratmaktadır.

İdeal prefabrik’in en uygun prefabrik ev modelleri arasında tek katlı evlerde 49 metrekarelik kullanım alanlarından 149 metrekarelik kullanım alanına kadar çeşitlerde üretilebilen ev tasarımları bulunmaktadır. Aynı şekilde bir diğer adıyla villa ya da dubleks tipi olan iki katlı prefabrik evlerin modelleri konusunda da ekonomik seçenekleri içeren 91 metrekareden başlayan ve 148 metrekareye kadar farklı kapasitelere sahip ev modellerimiz de bulunmaktadır.

İdeal prefabrik en uygun ev modellerinin tasarımında kullandığı yapıya yönelik malzemelerin kalitelerine önem veren ve vasıf sahibi personel ile çalışan profesyonel bir firmadır. Bunun yanında yenilikçi yaklaşımla hareket ederken, bir yandan da akılcı çözümler üreten teknik personeli sayesinde malzeme kalitesinden kısmadan en uygun prefabrik ev modellerini üretebilmektedir.

Peki Prefabrik Ev alırken fiyata dâhil olanlar nelerdir?

İdeal prefabrik 2013 yılından bugüne kadar olan kısa bir süre içerisinde Almanya, Türkmenistan, Kuzey Afrika, Irak, İran, Azerbaycan, İngiltere, Libya, Tacikistan, Romanya, Sudan, Bulgaristan, Nijerya, Suudi Arabistan, Ukrayna, Gürcistan dâhil dünyanın birçok ülkesinde varlığını sürdüren bir firmadır. 300’ü aşkın çalışan personeliyle Kocaeli Gebze’deki 20000 metrekarelik fabrikalarında üretimlerini yapmakta olup, 1500 metrekarelik showroomlarında üretimlerini sergileyen bir firmadır. İdeal prefabrik kaliteden sıfır hata prensibini kendisine özümsemiş olan bir firma olarak, dünyanın da tercih edilen bir markasıdır. İdeal prefabrik yapıları farklı seçenekleriyle üretilmekte olup, yapıların maliyetinin hesaplanmasında belirli kriterleri hesaba katmayı kendisine prensip edinmiştir. Bu konuda örneğin prefabrik ev alırken fiyata dâhil olan ve dahil olmayan kriterleri açıkça belirterek kendisini ifade etmiştir.

İdeal prefabrik, uzun ömürlü yapı sınıfında üretmiş olduğu estetik prefabrik ev seçeneklerinin maliyetinin hesaplanmasında karşılıklı taraflar içerisinde bulunan kendisinin ve müşterisinin haklarını dengeli bir şekilde korumaktadır. Prefabrik ev alırken müşterileri ile herhangi bir sıkıntı yaşamamak adına gerekli önlemleri almak amacıyla müşterisi ile imzalayacağı sözleşmede prefabrik ev alırken fiyata dahil olan kriterlerin neler olduğunu açıkça belirtmiş olup, aynı zamanda müşterilerinin sorumluluğunda bulunan kriterleri açıkça belirtmiştir.

Bunları özetlemek gerekirse ;

Konut Malzemelerinin İndirilmesi ve Montajı

Konut İç ve Dış Boya İşlerinin Uygulanması

Konut İç ve Dış Kapıların Montajı

Konut Pencerelerin Montajı (Çift Cam PCV)

Sıva altı elektrik ve su tesisatının çekilmesi

Elektrik Armatürlerinin Montajı

Duş Teknesi, Klozet, Lavabo ve Bataryaların Paket Halinde Müşteriye Verilmesi

Firmamız prefabrik ev alırken fiyata dâhil olanların neler olduğunu sözleşmelerinde açıkça belirtmiş olup, bunlar prefabrik evlerin kaba işlerinin yapılması ile ilgili hususlardır. Bu konuda firmamızın sorumluluğunda bulunan ve fiyata dahil ettiği özelliklerden birisi prefabrik evlerin yapılmasını sağlayan kaba malzemelerin yani duvar panelleri, birleşim elemanları, tavan kaplaması, tavan izolasyonu ve çatı kaplama malzemesi gibi malzemelerin maliyetidir. Bunun dışında ideal prefabrik olarak prefabrik evlerin fiyatlarına dâhil ettiğimiz diğer husus da dış ve iç kapılar, pencereler, vasistaslar ve camların takılması gibi işlerdir.

Firmamız, prefabrik ev alırken fiyata dâhil olan hususlar konusunda ayrıca evin iç ve dış boyasının yapılmasını, binanın içinde elektrik tesisatının yapılmasını ilave etmiştir. Ayrıca firmamızın prefabrik ev fiyatlarının hesaplamasında kullandığı armatürlerin müşteriye verilmesi ve elektrik ve su tesisatı yapılmasını prefabrik ev fiyatlarına dâhil etmiştir.

Tüm detaylar için Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0 (216) 421 35 10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir