Prefabrik Ev Nereden Alınır?

Her yapı ve malzemede olduğu gibi prefabrik evde de alım yapılacak firma oldukça önemlidir. Çünkü prefabrik bir yapının kalitesini ve işçiliğini bu firma belirlemektedir. Bu bakımdan da son derece doğru karar vermek ve güvenilir bir firma seçmek sahip olacağınız prefabrik yapının özelliklerini yansıtmaktadır. Bu bakımdan prefabrik bir ev almadan önce prefabrik ev nereden alınır? Sorusu ayrıntılı şekilde incelenmelidir. Prefabrik ev almak için seçilecek firmanın kesinlikle köklü bir geçmişinin bulunması ve üretici olması gerekmektedir. Acemi şekilde prefabrik ev üretimi yapan ve bu konuda tam bir bilgisi bulunmayan firmalar hem evler bakımından yanlış bir yapı özelliğine hakim olacaktır hem de sizin istediğiniz güveni sağlayamayacaktır.

Tecrübeli bir firma ile yapılacak anlaşma ise sizin ve evinizin sağlıklı bir şekilde yapılacak işlemler ile oluşmasını sağlayacaktır. Prefabrik ev sahibi olurken firmanın güvenilirliği de prefabrik ev nereden alınır? Sorusunun cevapları arasında yer almaktadır. Prefabrik evde yer alan firma özellikleri arasında güvenin bu denli önemli olma nedeni prefabrik evlerin garantili bir şekilde kurulumunun yapılmasıdır. Garantili şekilde kurulumu gerçekleşen prefabrik evler için garanti konusunun en iyi şekilde sağlanması ve geçerliliğini koruması firma yapısına bağlıdır. Aynı şekilde firma yapısı ile sağlanan garantiler firmanın kapanması ile geçerliliğini yitirecektir bu yüzden prefabrik ev alınacak şirketin köklü ve profesyonel olması da güven kadar önemlidir.

Bu konu hakkında ideal prefabrik , ideal ev markasıyla Prefabrike konutlar, şantiye binaları, sosyal tesisler, hastaneler, okullar, ofis ve yaşam konteynerleri, çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında müşterilerine, 13 yılı aşkın süredir başarıyla hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan teknik ve idari personel, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

İdeal Prefabrik, Kocaeli Gebze’deki 20.000 m² fabrikasında 300’ü aşkın çalışanıyla ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktadır. Kocaeli Gebze’deki üretim tesislerinde;
Makine parkımız 7 adet Rollfrom makinesi 6 adet Apkant pres, 3 adet Giyotin makas, matkap tezgâhları ve çok amaçlı montaj tezgâh ekipmanından oluşmaktadır.
Kaliteyi standart bir ölçü gören anlayışıyla, AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız son teknolojiler takip edilerek oluşturulan makine parkında, sıfır hata hedefiyle üretim yapmaktadır.

Günümüzde prefabrik ev hizmeti veren şirketlerde aranacak en önemli şartlar arasında şirketin kaliteli işçilik ve malzeme ile hizmet vermesidir. Bu konu prefabrik ev nereden alınır ?  Sorusu bakımından son derece önemlidir. Çünkü düşük kaliteli malzeme ile yapılan ve işçiliği oldukça kalitesiz olan yapılar kısa süre içinde kullanıcıya problem yaratacaktır. Bu bakımdan prefabrik ev alımı sırasında firmanın size sunduğu malzeme yapısı son derece önemlidir. Özellikle uzun yıllar sıkıntısız bir kullanım için sağlanacak yapı özellikleri bakımından bu durum ilk sırada yer almaktadır. Basit bir yapıya sahip olan prefabrik ev yapıları malzeme sağlamlığı ile uzun süre garantisiz ve çalışma yapılmadan dahi dayanmaktadır.

Tüm detaylar için Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0 (216) 421 35 10

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir