Kazakistan Prefabrik Ev Fiyatları

İçindekiler

Kazakistan Prefabrik Ev

Türkiye’den birçok firma dünyanın farklı bölgelerine ve farklı ülkelerine prefabrik yapılar ile ilgili yatırım yapmaktadır. Bu ülkelerden birisi de Kazakistan olarak karşımıza çıkmaktadır. Kazakistan’da karasal iklim görülmekte ve üretimi yapılacak olan prefabrik yapılarında bu koşullar göz önüne alınmalıdır. Yaz sıcaklığını ve kış soğukluğunun yüksek derece hissedildiği Kazakistan’da prefabrik üretimleri de bu şartlara göre hazırlanmaktadır.

 

Yurt Dışı için Adım Adım Prefabrik Ev Nasıl Alınır?

1 ) Showroom gezerek istediğiniz evi seçersiniz.
2 ) Ev Sözleşmemizi yapılır, Size zemin betonu ve proje planları verilir.
3 ) Ödeme yapılır
4 ) Belediyenizden izinleri siz almanız gerekir.
5 ) Yapılacak olan şehre göre değişen Nakliye ve Montaj Fiyatı değişkenlik gösterir. ( Montaj için 1 usta gelir Günlük 140 Euro) Montaj Ödemesini kaç günlük isterseniz hesaplanıp Yarısı Peşin yarısı Montaj sonrası ödemesi olur.
6 ) Montaj ustasına yardımcı elemanları siz vermeniz lazım en az 4 kişi.
7 ) Verilecek Malzemeler . (Kapı + Çatı + Pencere + İç Boya + Dış Boya + Elektrik tesisatı + Su tesisatı + Prizler + Lambalar + Elektrik Armatürleri + Sigorta kutusuna kadar biz veriyoruz.
8 ) Zemine ince şap işçiliği ve üzerine parke ve fayans işçiliği size ait.
9 ) Boya, mastik ve silikon işçiliğini size ait
10 ) Gümrük işleri size aittir.
11 ) Nakliye fiyatları şehirlere göre değişkenlik gösterir.
12 ) Ödemeler EURO yada American Dolar Ödemesi Olmak zorunda.
13 ) Gümrükleme yapabilmek için ödemeyi yapan kişi adına fatura kesilir.

Kazakistan Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Prefabrik evlerin yalıtımları genel olarak kalite olmakta ve sıcak ve soğuğun aşırı yaşandığı bölgelerde bu yapıları kullanmak avantaj sağlamaktadır. Prefabrik ev Kazakistan coğrafyasında uygun şartlar göz önüne alınarak hazırlandığında herhangi bir sorun olmadan üretilebilmektedir. Yapım aşamaları kısa sürdüğü için yaklaşık 2-3 hafta içerisinde prefabrik evlere taşınmak mümkün olmaktadır.

Kazakistan veya yurtdışındaki bir ülkeden prefabrik satın alınacaksa ya da yatırımı yapılacaksa arzu edilen ev satın alınmadan önce yapılması gereken bazı işlemler olmaktadır. Bu işlemleri şöyle sıralayabiliriz;

  • Öncelikle yurtdışında prefabrik ev satışlarını yapan firmalar ile temasa geçilmelidir.
  • Ev sözleşmeleri yapılır ve prefabriğe ait proje ve planlar gösterilir.
  • Ödemeler peşin olarak yapılmaktadır.
  • Prefabrik üretimi yapılacaksa maliyetler bölgeden bölgeye farklılık gösterebilmektedir.
  • Gümrük fiyatları yatırımcıya ait olmaktadır.
  • Nakliye hizmetlerinden faydalanma durumlarında maliyetler artacaktır.
  • Ödemeler genel olarak Euro ve dolar üzerinden olmaktadır.

Kazakistan’da prefabrik üretimi yapılacaksa ve üretimi yapacak olan firmalar başka ülkeden geliyorsa önceden maliyet hesaplarının yapılması gerekmektedir. Özellikle kullanışlı ve konforlu bir yapıya sahip olan prefabrik yapılar ekonomik bir maliyette olsa bile yurtdışındaki üretimlerde harcamalar artabilmektedir.

Üretime hazır olan bir prefabriğin maliyeti ise daha ekonomik olabilmektedir. Ancak ihtiyaçlara uygun olan prefabriğin bulunması, tesisatının yapılması ve arzu edilen bölgelere yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu durumda fiyatlarda değişkenlik gösterebilmekte ve maliyetin azalmasına veya yükselmesine sebep olmaktadır.

Tüm koşullara uygun olarak üretilen prefabrikler her koşulda ve şartta güvenle ve konforlu bir şekilde kullanılabilmektedir. Prefabrik ev Kazakistan bölgesinde de talep edilen şartlara ve niteliklere göre üretilmekte ve kısa süre içerisinde müşterilere teslim edilmektedir. İhtiyaçlara ve şartlara uyumlu olarak üretilen prefabrik yapılar ile huzurlu bir yaşama sahip olabilmek mümkündür.

+90 553 905 35 10 whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir