Kırgızistan Prefabrik Ev Fiyatları

İçindekiler

Prefabrik Ev Kırgızistan

Yurtiçi veya yurtdışında üretimi yapılan prefabrik yapılar genel olarak son teknoloji malzemeleri birleştirilerek oluşturulmaktadır. Prefabrik yapılar yalnızca konutlardan oluşmamakta, ofis, okul, hastane ve benzeri birçok yapının prefabrik altyapısı ile olduğu bilinmektedir. Prefabrik ev Kırgızistan coğrafyasında; hafif, ağır malzeme, çelik, modüler ve benzeri içerikler ile üretilmektedir. Kırgızistan, Kazakistan ve benzeri Türk devletlerine yakınlık prefabrik üretimleri içinde bir avantaj sağlamakta ve prefabrik yapılar bu ülkelere taşınabilmektedir.

 

Yurt Dışı için Adım Adım Prefabrik Ev Nasıl Alınır?

1 ) Showroomu gezerek istediğiniz evi seçersiniz.
2 ) Ev Sözleşmemizi yapılır, Size zemin betonu ve proje planları verilir.
3 ) Ödeme yapılır
4 ) Belediyenizden izinleri siz almanız gerekir.
5 ) Yapılacak olan şehre göre değişen Nakliye ve Montaj Fiyatı değişkenlik gösterir. ( Montaj için 1 usta gelir Günlük 120 Euro) Montaj Ödemesini kaç günlük isterseniz hesaplanıp Yarısı Peşin yarısı Montaj sonrası ödemesi olur.
6 ) Montaj ustasına yardımcı elemanları siz vermeniz lazım en az 4 kişi.
7 ) Verilecek Malzemeler . (Kapı + Çatı + Pencere + İç Boya + Dış Boya + Elektrik tesisatı + Su tesisatı + Prizler + Lambalar + Elektrik Armatürleri + Sigorta kutusuna kadar biz veriyoruz.
8 ) Zemine ince şap işçiliği ve üzerine parke ve fayans işçiliği size ait.
9 ) Boya, mastik ve silikon işçiliğini size ait
10 ) Gümrük işleri size aittir.
11 ) Nakliye fiyatları şehirlere göre değişkenlik gösterir.
12 ) Ödemeler EURO yada American Dolar Ödemesi Olmak zorunda.
13 ) Gümrükleme yapabilmek için ödemeyi yapan kişi adına fatura kesilir.

Kırgızistan Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Türkiye’ye coğrafi konum olarak yakınlıkta bulunan birçok ülkenin prefabrik yapılara karşı ilgisi her geçen gün artmaktadır. Özellikle prefabrik konusunda yurtdışına ihracatı en çok yapılan ülkeler başta Avrupa ülkeleri sonra ise Kazakistan, Türkmenistan ve Kırgızistan gelmektedir. Türkiye’ye yakın bir konumda bulunan bu coğrafyalarda prefabriklerin kurulum faaliyetleri daha ekonomik ve kısa süre içerisinde yapılabilmektedir.

Prefabrik evlerin hem Avrupalılar hem de diğer coğrafya yaşayan milletler arasında bu kadar popüler olmasının nedeni ise bu yapıların taşınabilirliği, hızlı kurulumu ve makul fiyatları olarak dikkat çekmektedir. Prefabrik yapıların maliyetleri yapının niteliklerine göre değişmektedir. Özellikle 1+1 bir evin fiyatı 100 binlerde ise 2+1 ve 3+1 gibi prefabrik evlerin fiyatları daha da artmaktadır. Fiyatlara etki eden faktörler yalnızca bununla sınırlı değildir. Prefabrik evin işlevselliği ve farklı özellikleri de maliyetlere etki eden diğer unsurlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Prefabrik yapıların üretimini gerçekleştiren firmalar, hazır olan bu sistemlerin kaba kurulumunu en kısa sürede yapmaktadır. Hazır olan yapılara ek olarak iç ve dış cephe boyama, elektrik ve su tesisatı, duvar panelleri ve ihtiyaç duyulan farklı bileşenlerin kurulumu yapılmaktadır. Prefabrik yapıların, fonksiyonel, konforlu ve ekonomik olmalarının yanı sıra 1 ay gibi bir sürede oturmaya hazır bir şekilde teslim edilmeleri bu yapıların sıklıkla tercih edilmesindeki faktörlerden birisidir. Prefabrik ev Kırgızistan bölgesinde de bu niteliklere göre tercih edilmekte ve talepler gittikçe artmaktadır. Prefabrikler ile ilgili bilinmesi gereken en önemli şeylerden birisi sunduğu avantajlardır. Prefabrik yapıların boyutları ve içerik tasarımları nasıl olursa olsun fonksiyonel bir yapıda olmaları oldukça önemlidir.

+90 553 905 35 10 whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir