Müstakil Köy Ev Fiyatları

Müstakil Köy Ev Fiyatları

Şehrin kalabalığı ve gürültüsünden kaçan birçok insan, müstakil evlere yönelmekte ve müstakil köy ev fiyatları da insanların beklentilerine karşılık vermektedir. Müstakil ev modelleri, farklı tasarımlara ve özelliklere sahip olmakla birlikte genel olarak insanların hayal ettikleri yaşamı vaat etmektedir. Müstakil köy ev modelleri, bahçeli ve yeşilliğin tam ortasında bulunmakta ve doğa ile iç içe olmanın huzurunu yaşatmaktadır.

Balkon dahil tek katlı müstakil köy evleri, birçok kişi tarafından rağbet gören modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ev modellerinin tercih edilmesindeki en önemli unsur ise balkonun olmasıdır.

Modern tek katlı köy evler, geleneksel ev yapılarından biraz daha farklı bir şekilde dizayn edilmekte ve modern bir görünüme kavuşturulmaktadır. Ancak müstakil köy evleri modern bir görünümde tasarlansalar bile görselliğinde geleneksel yapıdan izler bulabilmek mümkündür. Modern ve tek katlı olan müstakil köy ev fiyatları, şehir kalabalığından uzaklaşmak isteyenler için oldukça ideal seçeneklerden birisidir.

2+1 daire tipli müstakil köy evi modelleri ise minimal bir görünümdedir ancak oldukça kullanışlı yapılara sahiptir. 80 ve 100 metrekare alana sahip bir arazinin üzerine bu ölçülerde olabilecek bir ev yaptırılabilmektedir. Arazinin geride kalan kısmı varsa orası da bahçe olarak kullanılabilmektedir.

Ahşap ve kütük ev modellerinden oluşan müstakil evler, bulundukları alana estetiklik katmaktadır. Ayrıca ahşabın kullanıldığı her alan genel olarak iyi bir manzaraya sahip olmaktadır. Ahşap ve kütük ev modellerinin yanı sıra beton malzemesinden yapılan müstakil köy ev fiyatları de kendisini göstermektedir. Betonarme yapıya sahip olan köy evlerinin çatılarında alüminyum kaplaması kullanılmakta ve farklı tasarımlar ile her türlü kesime hitap etmektedir.

Müstakil taş ev modelleri, modern bir görselliğe sahiptir ve bu evlerin tasarımları özel bir şekilde dizayn edilmektedir. Evin inşası sırasında kullanılacak olan malzemelerin taş yapıya uygun olmasına dikkat edilmelidir. Bahçe ve teras seçenekleri de bu içeriğe göre hazırlanmalıdır. Müstakil taş evlerde birbirini tamamlayan görsellik olmalı ve dış cephede kullanılan taşlar evin görüntüsüne estetiklik katmalıdır. Bu evler için uygulanacak her detayın önemine ayrıca özen gösterilmelidir.

  • Prefabrik Ev

  • Çelik Ev

Tüm detaylar için +90 553 905 35 10 ‘dan bize whatsapp ya da viberden ulaşabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir