Özbekistan Prefabrik Ev Fiyatları

İçindekiler

Özbekistan Prefabrik Ev Fiyatları

Dünyanın farklı coğrafyalarından prefabrik ev taleplerinin artmasının birçok sebebi bulunmaktadır. Bu sebeplerden en önemlileri ise sosyal konut projeleri, prefabrik evlerin kullanışlı ve hazır bir yapıya sahip olmasıdır. Yurtdışından prefabrik yapılar için gelen taleplerde genel olarak bu ülkelerin konut ihtiyacının belirgin bir şekilde artması sebep gösterilebilir.

Prefabrik ev Özbekistan cumhuriyetinde sosyal konut projesi olarak birçok firma aracılığı ile yapılmaktadır. Özellikle ülkenin içerisinde yaşanan doğal afetler ve benzeri olaylarda evlerini kaybeden insanlar için prefabrik evlerin üretimi oldukça önemli bir duruma gelmiştir. Prefabrik evler ailelerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmakta ve talepler doğrultusunda üretilmektedir.

Türkiye’deki pek çok firma sosyal konut projesi kapsamında Özbekistan’da prefabrik konut üretmektedir. Bu konutlar birbirinden farklı özelliklere ve içeriklere sahiptir. Prefabrik evler, talep edilen boyutlarda olabilmekte ve oda sayıları da buna göre oluşturulmaktadır. Tek katlı prefabrik konutların olabileceği gibi 2 katlı yapılarda üretilmektedir.

Prefabrik konutlar, tasarımları ve içerdiği konfor özellikleri ile birlikte üretim tesislerinde hazır bir şekilde beklemektedir. Kısa bir süre içerisinde birden fazla üretiminin yapıldığı prefabrik evler, nakledildikleri bölgelere hızlı bir şekilde yerleştirilmektedir. Bu tarz evlerin kurulumu oldukça hızlı olduğundan ekonomik fiyatlara ev sahibi olabilmekte kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Prefabrik ev Özbekistan bölgesine sevk edilirken işlemler kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Üretimi gerçekleştirilen yapılarda kullanılan tüm malzemeler Türkiye’den Özbekistan’a götürülmekte ve başka malzemeye ihtiyaç duyulmadan işlemler yapılmaktadır.

 

Yurt Dışı için Adım Adım Prefabrik Ev Nasıl Alınır?

1 ) Showroomu gezerek istediğiniz evi seçersiniz.
2 ) Ev Sözleşmemizi yapılır, Size zemin betonu ve proje planları verilir.
3 ) Ödeme yapılır
4 ) Belediyenizden izinleri siz almanız gerekir.
5 ) Yapılacak olan şehre göre değişen Nakliye ve Montaj Fiyatı değişkenlik gösterir. ( Montaj için 1 usta gelir Günlük 120 Euro) Montaj Ödemesini kaç günlük isterseniz hesaplanıp Yarısı Peşin yarısı Montaj sonrası ödemesi olur.
6 ) Montaj ustasına yardımcı elemanları siz vermeniz lazım en az 4 kişi.
7 ) Verilecek Malzemeler . (Kapı + Çatı + Pencere + İç Boya + Dış Boya + Elektrik tesisatı + Su tesisatı + Prizler + Lambalar + Elektrik Armatürleri + Sigorta kutusuna kadar biz veriyoruz.
8 ) Zemine ince şap işçiliği ve üzerine parke ve fayans işçiliği size ait.
9 ) Boya, mastik ve silikon işçiliğini size ait
10 ) Gümrük işleri size aittir.
11 ) Nakliye fiyatları şehirlere göre değişkenlik gösterir.
12 ) Ödemeler EURO yada American Dolar Ödemesi Olmak zorunda.
13 ) Gümrükleme yapabilmek için ödemeyi yapan kişi adına fatura kesilir.

Özbekistan Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Özbekistan gibi ülkelere nakliye edilen prefabrik yapıların malzemeleri ise şöyledir;

  • Metal taşıyıcı sistemler
  • Yalıtıma sahip duvar blokları
  • Elektrik ve su tesisat malzemeleri
  • Lavabo ve banyo armatürleri
  • Pencere ve kapı malzemeleri
  • Aydınlatma sistemleri
  • İhtiyaç duyulan tüm malzemeler

Prefabrik yapılar, çevre dostu üretimlerdir ve herhangi bir soruna neden olmadan uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Özellikle ülkelerin konut açığını kalıcı olarak kapatabilmek için tercih edilmektedir. Ayrıca bu prefabrik yapılar doğal afet gibi durumlarda sıklıkla kullanılmakta ve ailelerin ihtiyacının karşılanmasına destek olmaktadır. Prefabrik yapılar ile hem ekonomik hem de konforlu bir yaşama sahip olabilmek mümkün olmaktadır.

+90 553 905 35 10 whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir