Prefabrik Evler Depreme Ve Rüzgâra Karşı Dayanıklı Mıdır?

Prefabrik Evler Depreme Ve Rüzgâra Karşı Dayanıklı Mıdır?

Prefabrik ev daha önceden fabrika ortamında parçaları üretilen ve sonrasında teknik personeller tarafından kurulmakta olan hazır beton temeline yerleştirilerek müşterinin hizmetine sunulan evlerdir. İdeal prefabrik, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, İstanbul Tuzla’daki 1500 m² showroomu ve Kocaeli Gebze’deki 20.000 m² fabrikasında 300’ü aşkın çalışanıyla ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan bir firmadır. Almanya, Türkmenistan, Kuzey Afrika, Irak, İran, Azerbaycan, İngiltere, Libya, Tacikistan, Romanya, Sudan, Bulgaristan, Nijerya, Suudi Arabistan, Ukrayna, Gürcistan dâhil dünyanın birçok ülkesinde varlığını sürdüren sağlam, dayanıklı yapılarıyla tanınan bir firma olan ideal prefabrik’in ürettiği prefabrik evler depreme ve rüzgâra karşı dayanıklı mıdır?

İdeal prefabrik jeolojik yer şekillerini ve yaşanılabilecek tüm doğasal olayları göz önünde bulunduran ve müşterisine hizmetin kullanımı sırasında sıkıntı yaşattırmayacak üretimler yapan bir firmadır. Bu nedenle de ideal prefabrik’in prefabrik evleri depreme ve rüzgâra karşı dayanıklı mıdır? Sorusuna kendinden emin olarak cevap verir. İdeal prefabrik üretmiş olduğu yapılarda deprem ve rüzgâr gibi doğanın zorlu şartlarında uzun dönemlerde kullanılabilen sağlam ve dayanıklı ürünlerle müşterilerine hizmet vermektedir.

İdeal prefabrik, prefabrik yapılarının üretiminde 8,5 şiddetindeki depremin yaratmış olduğu etkileri göz önünde bulundurarak projelerini sürdüren bir firmadır. İdeal prefabrik depreme dayanıklı evler üretmektedir. Normalde betonarme evlerin deprem gibi doğasal afetler nedeniyle yaratabileceği yıkıcı etkiler göz önüne alındığında ideal prefabrik evleri deprem güvenliği bakımından birinci sırada yer almaktadır. İdeal prefabrik sadece deprem gibi doğasal şartları göz önünde bulundurmaz. Firmamız ideal prefabrik iklim koşullarını da dikkate alan ve müşterisine bu noktada da sıkıntı yaşatmayan bir firmadır.  Firmamızın üretmiş olduğu prefabrik evlerin rüzgâra karşı dayanıklılığı konusunda net olarak 100 km/saat hıza dayanma gücü verilebilmektedir.

İdeal prefabrik, prefabrik evlerinin depreme ve rüzgara karşı dayanıklılığı konusunda hassas davranan ve müşterisinin tüm haklarını gözeten bir firma olarak sağlamlık, kalitelilik, kullanılabilirlik ve uygunluk ölçütlerini baz alan firma olarak Türkiye’nin il ve ilçelerinin jeolojik ve iklimsel koşullarını uygun evler üretir.
Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0 (553) 905 35 10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir