Prefabrik Evler Sadece Belirli Standartlar Ve Ölçülerde Mi Yapılabilir?

Prefabrik Evler Sadece Belirli Standartlar Ve Ölçülerde Mi Yapılabilir?

İdeal prefabrik İstanbul Tuzla’daki 1500 m² showroomu ve Kocaeli Gebze’deki 20.000 m² fabrikasında 300’ü aşkın çalışanıyla ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamakta olan, kocaeli Gebze’deki üretim tesislerinde;  7 adet Rollfrom makinesi, 6 adet Apkant pres, 3 adet Giyotin makas, matkap tezgâhları ve çok amaçlı montaj tezgâh ekipmanından oluşan tesisleriyle on üç yıldır yurtiçi ve yurt dışı üretimler yapmakta olan bir firmadır. Prefabrik ev üretimini yapmakta olan firmamızın yurtiçi ve yurtdışı sahalarda başarılara imza atmış bir firmadır. İdeal prefabrik prefabrik evler gibi hızlı, ekonomik, kaliteli ve profesyonel hizmetler sunar. İdeal prefabrik’in üretimini yaptığı prefabrik evler sadece belirli standartlar ve ölçülerde mi yapılabilir?

İdeal prefabrik, prefabrik evlerinde sadece belirli standartlarda ve ölçülerde üretim yapmamaktadır. İstenilen ölçü ve büyüklükte prefabrik evlerin üretimini yapabilmekte olan firmamız, teknik anlamda alt yapısında bulunan mühendis ve mimarları eşliğinde hazırlanmış tasarımlarıyla müşterilerine hizmet vermektedir. İdeal prefabrik, prefabrik evlerinin üretiminde her biri yüksek konfor ve ergonomi içeren hazır tasarımlar müşterilerimizce yoğun talep ve beğeni gören hizmetler sunar. Müşteri memnuniyetini ve isteklerini ön planda tutarak çalışmalarını planlar.

İdeal prefabrik, prefabrik evleri sadece belirli standartlarda ve ölçülerde mi yapabilir? Standart prefabrik ev modelleri bulunmakla birlikte prefabrik evlerin ölçülerinde müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket eden firmamız metre kare değerleri içerisinde 1+1’den başlayarak 3+1’e kadar değişik seçeneklerde prefabrik ev tasarımları yapabilmektedir. Firmamız müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanım amaçlarını da dikkate alarak, standart prefabrik evlere ilave olarak yeni projeler üretebilme alt yapısına sahip bir firmadır.

İdeal prefabrik, prefabrik evlerin üretiminde sadece belirli standartlara ve ölçülere bağlı kalmayan, ihtiyaca cevap veren bir firma olarak bina şartlarının kurulacağı iklim şartlarını da tasarımlarına dâhil ederek çalışan, kaynaksız yapı teknolojisi kullanan prefabrik sektörü firmasıdır. Müşterilerimizin elinde bulunan projelerin prefabrik sisteme uyarlanmasını sağlayan teknik kadrosu ile çalışan firmamız Almanya, İngiltere ve Ukrayna gibi birçok dünya ülkesinde ismini duyurmuş saygınlığı bulunan bir firmadır.

Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0 (553) 905 35 10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir