Prefabrik Evlerin İçinde Tadilat Yapılabilir Mi?

Prefabrik Evlerin İçinde Tadilat Yapılabilir Mi?

Prefabrik evler, hızlı ve ekonomik çözümleri bulunduran fabrikasyon usulü evlerin üretilme şekillerine denilmektedir. İdeal prefabrik çelik konstrüksiyona sahip yapılar üzerinde yıllardır sektörde hizmet veren rolüyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. İdeal prefabrik, prefabrik evlerin sadece alım satım işlemleri süreci üzerinde durmamaktadır.  Aksine ideal prefabrik, üretim teknolojisinde gelişmeleri adım adım takip eden bir hedefle hareket ederek, müşterilerinin sıkıntısını kendi sıkıntısı olarak bilir ve ona göre de önlemler alır. Bu nedenle de prefabrik ev ve daha birçok prefabrik yapıların üretimini yaptığı İstanbul ve Kocaeli bölgesinde üretim tesisleri vasıtasıyla müşterilerine hizmet vermekte olup, firmamızın müşterilerine sağladığı satış sonrası hizmetleri de bulunmaktadır. Firmamız nasıl alım satım işlerine önem veriyorsa bir o kadar da satış sonrası müşteri sorunlarına da önem vermektedir. Bu noktada müşterilerimizin sorunsal ya da değişimler isteklerine önem eriyoruz.

Peki, Prefabrik evler bilindiği gibi modüler parçaların bir araya gelerek oluşturulmasına dayalı sistemle birlikte kurulmasından ötürü müşterilerimizin satın aldıkları prefabrik evleriyle ilgili herhangi bir değişiklik süreci içerisine girmek istemeleri halinde satış sonrası müşteri servisimiz aracılığıyla firmamızdan destek isteyebilmektedir. Prefabrik evlerin içinde tadilat yapılabilir mi veya yapılamaz mı? Şeklinde müşterilerimizin prefabrik evlerin özellikleri ile ilgili edinmek istedikleri bilgilere ışık tutmak ve karışıklıkları ortadan kaldırmak amacıyla, prefabrik evlerde tadilat yapılabilir şeklinde bir cevap vermek doğru bir ifade olacaktır. Firmamızdan prefabrik ev satın almış olan müşterilerimizin bu şekilde talepte bulunmalarına karşılık ideal prefabrik gereken önlemleri almış ve alt yapısını hazırlamıştır.

Firmamız, üretimini yapmış olduğu prefabrik evlerin içerisinde tadilat yapılması durumunda müşterilerine yardımcı olmayı kendisine görev olarak benimsemiş bir firma olarak, yapıların içerisinde mevcut durumla ilgili hasar ve zayiat durumunu minimuma indirici önlemlerle düşük maliyette, hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiştir.  Aynı firmamız, prefabrik evlerin içerisinde iç bölümler de dâhil olmak üzere, yapıların bakımını, boyanmasını, kapıların ve pencerelerin bakımının yapılması konusunda müşterilerine yardımcı olmayı benimsemiştir.

Prefabrik evler ideal evde en güzel haliyle bulunmaktadır.
Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0 (553) 905 35 10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir