İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.

Bingöl Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Ülkemizin prefabrik yapılarla tanışması Marmara depremleriyle olmuştur. Depremden zarar gören ve kalacak yeri olmayan insanların ihtiyacını karşılamak maksadıyla hızlı bir şekilde onları yuvalarını aratmayacak şekilde konteynerlerden ev yaparak bizleri prefabrik ev bingöl tanıştırdılar. Günümüzde, mültecilerin evlerinden uzaklığını hissettirmemesi maksadıyla özellikle Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde kurulmaktadır.

Prefabrik yapılar üretimden sonra kolay taşınabilirliği ile birlikte hafif olması ve yerinde  montaj yapılabilmesi nedeniyle günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Prefabriklede ayrıca ses, ısı yalıtımı talepler gün geçtikçe artmaktadır. Bingöl ve çevresinde, hayvancılıkla uğraşan vatandaşlar, eski kerpiç yapılardan kurtularak yeni imal prefabriklerde yaşamaya başlamışlardır. Bir diğre kullanım yeri ise inşaat sektörüdür. Prefabrik her inşaat şantiyesinin olmazsa olmazıdır.

İster hayvanlarınızın yanında kalmak için ağıllarınıza talep edin ya da şantiyelerinizde daha iyi koşullarda işlerinizi devam ettirmek için. Yapmanız gereken bize ulaşmaktır. Prefabrik konusunda teknoloji ile birlikte seçenekleri de artırdığımızdan Bingöl ve çevresindeki müşterilerimize akıllarındaki yapıya göre prefabrik yapı sahibi olmalarını sağlıyoruz.

İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Tags: Bingöl Prefabrik Ev