İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.
Kocaeli Prefabrik Ev Modeli

Bitlis Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Prefabrik ev fiyatları Bitlis hakkında araştırma yapan kişilere tavsiyemiz, öncelikle firmamızın internet sitesini incelemeleri olacaktır. Çünkü prefabrik ev sahibi olmak isteyen kişilerin, buradan evlerimizin büyüklükleri, metrekareye göre fiyatların nasıl olduğu, ev modelleri hakkında bilgi almaları kolay olmaktadır. Ayrıca kafanıza takılan konularda bilgi almak isteyebileceğiniz bir teknik ekibimiz de bulunmaktadır.

Evinizin tasarımı sizin talepleriniz doğrultusunda çizilen planla belirlenmekte, kaç odalı ve kaç metrekare bir ev istediğinize bağlı olarak evinizin parçaları oluşturulmakta, ev yapılacak olan alana getirilerek burada öncelikle evinizin beton zemini oluşturulmakta, ardından eviniz zemin üzerine monte edilmeye başlanmaktadır. İstediğiniz renkte ve şekilde inşa ettiğimiz evleriniz, her iklim şartına uyum sağlayan, yalıtımlı ve galvaniz malzemeden üretilmesi hasebiyle paslanmaz özelliktedir. Son derece dayanıklı bir şekilde üretilen evlerinizin elektrik ve su tesisatının çekilmesi, mutfak ve banyo dolaplarının yapılması, tuvalet ve banyo için gerekli olan klozet, duş teknesi, lavabo, batarya gibi parçaların müşteriye temini yapılmaktadır.

Bazı uygulamalarımızın bazıları ev fiyatlarına dâhil olurken bazıları ise ekstra ücrete tabi olmaktadır. Firmamız, her işlemle ilgili sizi detaylıca bilgilendirdikten sonra kararlarınız doğrultusunda size bir maliyet çıkarmaktadır. Eğer ekstraya girecek işlemlerin de ücretini ödemeyi kabul edip bütün işlemlerin bitmesini isterseniz o zaman çıkan maliyet neticesinde evinizin inşasını yapmaktayız. Prefabrik ev fiyatları Bitlis hakkında detaylı bilgi sahibi almanız böylece mümkün olmaktadır. Ekstra ücret ödemek istememeniz durumunda ev içinde yapılacak bazı işlemleri kendinizin halletmesi gerekmektedir. İnşası tamamlanan evinizi site teslim etmekte ve firmamızın kalitesiyle rahat bir yaşam sürmenizin mutluluğunu duymaktayız.

İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Tags: Bitlis Prefabrik Ev