İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.
Gümüşhane Prefabrik Ev

Kars Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Kars’ta prefabrik ev arayışında olanlar ve güvenilir bir prefabrik yapı firması arayanlar firmamızın prefabrik yapıda eşsiz seçenekleri ve fiyat aralıkları ile diğer yapı firmalarından daha uygun olduğunu fark edeceklerdir. Bu kapsamda internet üzerinden yaptıkları bir araştırma, firmamızın internet sitesine ulaştıkları takdirde ev fiyatlarımızı ve modellerimizi detaylı öğrenme imkânını verecektir.

En uygun prefabrik ev fiyatları Kars bölgesinde firmamızca size sunulacaktır. Türkiye’nin her yerine verdiğimiz prefabrik yapı hizmeti doğrultusunda evinizin parçalarını ve ekibimizi evinizi yapmak üzere bulunduğunuz bölgeye göndermekte, prefabrik evinizin oluşturulmasını sağlamaktayız. Ev fiyatlarına dâhil olan uygulamalar ve dâhil olmayan uygulamalar bulunmaktadır. Konut malzemelerin indirilmesi ve montajının gerçekleştirilmesi, evin iç ve dış boyasının yapılması, evin iç ve dış kapılarının montajının yapılması, sıva altı elektrik ve su tesisatının çekilmesi, elektrik armatürlerinin montaj işlemi ücretsiz olarak yapılırken ayrıca duş teknesi, klozet, lavabo, bataryaların müşterilere temin edilmesi de ücretsiz olmaktadır.

Ücrete dahil olmayan işlemler ise zemin betonu ile ilgili yapılacak her türlü işlem, bina kurulması için resmi izin alınması, bina ile zemin arasındaki yalıtım işlemleri, telefon, bilgisayar, UPS servisleri, elektrik ana dağıtımı ve her türlü topraklama hattı,  elektrik ve su sayacı takılmasıdır. Prefabrik ev fiyatları Kars için eklememiz gereken birkaç şey daha bulunmaktadır. Bina dışı elektrik, pis su, temiz su hizmeti, ısıtma ve soğutma tesisatlarının kurulumu, mutfak ve banyo dolapları, nakliye ve nakliye sigortası, il dışı konaklamalarda ekibimizin konaklama ve yemek ihtiyacının karşılanması da müşterilerimizin ayrıca ücret ödeyerek yaptırması gereken işlemler arasında yer almaktadır.

P

Tags: Kars Prefabrik Ev