İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.

Erzincan Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Deprem ya da diğer doğal afetlerde afetzedelere yardım maksatlı kullanılan beyaz kutular yani prefabrik evler kurulmaktaydı. Ancak şimdilerde kullanım maksadı çok daha faklı olan prefabrik evler, her geçen zaman geliştirilerek çevremizde fazlasıyla yer almaya başladı. İnsanların her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde ve ebatlarda, daha estetik olarak dizayn edilmektedir.

Erzincan ilimizde deprem bölgesinde olduğundan daha önceden önelmini alan vatandaşlarımız çoğunlukta bulunmaktadır. Şehir dışında bulunan bağları ve bahçelerine prefabrik evler yaptırarak hem bedenen yorulmadılar hem de bütçelerini zorlamadılar. Bu yüzden prefabrik evleri tercih ettiler. Sadece bağ ya da bahçe için değil, Erzincan’da bitmek bilmeyen inşaat sahalarında ya da güzel manzaralı bir yerde tek katlı ya da iki katlı yapılar için de prefabrik yapı tasarlamaktayız.

Siz Erzincanlı vatandaşlarımız, prefabrik evlerinizin nerede kurulmasını istiyorsanız biz istediğiniz yere kurmaktayız. Bize nasıl bir prefabrik ev istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Yıllardır bu sektörde tecrübeli ekibimizde çalışmaktayız. Bizi arayın, bütçenizi zorlamadan prefabrik eve sahip olun.

İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Tags: Erzincan Prefabrik Ev